Поради щодо сексу для чоловіків: як покращити сексуальне життя

Що для вас Добре?

У фільмах секс завжди виглядає чудово. Але якщо ти схожий на багатьох чоловіків, секс може бути не таким хорошим, як ти думаєш, що це має бути саме так. Ти можеш відчути стрес після своєї роботи або занепокоєння щодо стану свого тіла. Незалежно від сценарію, ти переживаєш , що ніби-то не займаєшся сексом так часто, як усі.

Яке ваше сексуальне життя?

Дослідження університету штату Огайо показало, що молоді чоловіки думають про секс приблизно 19 разів на день (для порівняння: молоді жінки думають про це 10 разів на день). Незважаючи на те ,що думки про це регулярно виникають у свідомості чоловіків, представники сильної половини людства все ж часто не розуміють, що таке прекрасний секс і як його мати. Чоловіки стикаються як із психічними, так і з фізичними бар'єрами для прекрасного сексу. Вони можуть страждати від невпевненості у собі і чіплятися за міфи та неправильні уявлення про секс.

Що таке прекрасний секс?

«Прекрасний секс" – це в очах того, хто переглядає еротичні сцени чи займається цим», – каже Патті Бріттон, клінічна сексолог та авторка книги «Мистецтво секс-коучінгу». – Для деяких чоловіків це може бути здатність доводити до фантастичних багаторазових оргазмів свою партнерку. Для інших чоловіків це може означати мати можливість здійснювати статевий акт тривалістю до трьох хвилин. Бути великим коханцем означає стати великим коханцем для своєї  партнерки, і це означає робити щось особливе».

Чоловіки можуть говорити про "гарний секс", але більшість не вважає, що секс у них саме такий. Наступні рядки – це керівництво до чудового сексу з шістьма порадами для більшого сексуального задоволення.

Чудова секс-порада 1: Займіться подушкою

Розмова на подушці важлива. Крім поцілунків та інших сексуальних дій, чоловіки можуть використовувати рот, щоб поговорити зі своїм партнером про те, що вони хочуть і що їм подобається. Йдеться про те, щоб бути відкритим і довіряти.

Чудова секс-порада 2: Не вірте роздягальні

Чоловіки можуть вихвалятися перед друзями і перебільшувати частоту своєї сексуальної активності, але, на відміну від жінок, вони рідше говорять про невпевненість у своєму сексі. Результатом цього є те, що чоловіки створюють спотворені зображення сексуальної частоти та доблесті для себе та один для одного. «Дуже багато чоловіків замислюються над тим, що в їхньому сексуальному житті чогось не вистачає, що в інших чоловіків спостерігається шаленіший секс або частіший секс, – говорить Девідсон. – Вони мають відчуття, що корабель задоволення відплив і залишив їх позаду».

Чудова секс-порада 3: Не порівнюйте своє сексуальне життя з порно

На жаль, чоловіки, можливо, дізнаються багато того, що вони знають про секс, із порнографії. Проблема в цьому – жінки та чоловіки, які фігурують у порно, часто у чудовій фізичній формі. І жінки, і чоловіки обдаровані привабливими тілами, що може створити нереалістичні очікування.

«Один з найбільш руйнівних міфів про порно – це те, що він переконує стільки хлопців, що вони занадто малі, – каже Каслмен. – Вони забувають, що порнографія самостійно вибирається... Це не середні чоловіки. Вони є крайнім кінцем шкали».

Порнофільми – це не завжди погано. Вони можуть дати чоловікам ідеї для сексуального виживання та розважальних сценаріїв, щоб насолоджуватися разом зі своїми партнерами, із застереженням: «Поки ви знаєте, що це не реальність, – каже Каслмен. – Це як дивитися гонитву на машині в бойовику. Це захопливо. Це цікаво. Але всі знають, що це не спосіб їздити».

Чудова секс-порада 4: Зосередьтеся на приємних відчуттях

Стрес, тривога та відволікання можуть призвести до значно менш приємного сексу. Залиште стрес від роботи на роботі і мінімізуйте занепокоєння щодо своєї роботи. «Якщо ми зможемо заспокоїти розум мавп, зупинити цю неперервну внутрішню балаканину, ми зможемо відкрити себе для кращого сексу», – говорить Бріттон.

Чудова секс-порада 5: Фокусуйтеся менше на розмірі та більше на інших питаннях

Що стосується розміру пеніса, чоловіки завжди чують, що розмір для жінок не має значення. Незважаючи на те що це стосується більшості, справа не в тому, щоб мати найбільший пеніс, який підійде вашій партнерці. «Я не збираюся робити вигляд, що це не має значення, – говорить Девідсон. – Є багато жінок, для яких це абсолютно так. Але я вважаю за краще зосередитися на ідеї правильної форми».

Не забудьте також поговорити зі своїм партнером. «Багато жінок дуже чуйно реагують на чоловічий голос під час занять коханням, – каже Девідсон. – Якщо чоловік може звабити жінку за допомогою його голосу, це може стати сильною частиною його репертуару».

Чудова секс-порада 6: Плануйте заняття сексом... Дійсно!

Це може звучати дивно – «планування сексу», але насправді це може зробити його більш розслабленим, якщо обидва партнери мають більш реалістичні сподівання. «Існує ця потужна міфологія, яка говорить про те, що ви повинні потрапляти один одному в обійми спонтанно, і якщо цього не станеться, з вами щось не так, – каже Каслман. – Дурниці. Реальне життя не працює так».

Планування сексу також може усунути конфлікт з приводу різниці в бажаннях і зняти тиск на виконання. «Люди кажуть: "Що робити, якщо я не в настрої?" Що ж, нюанси стосунків полягають у тому, що іноді ви повинні йдти на компроміси. Але що дивує людей, коли вони починають планувати секс, – це те, що їм це справді подобається», – каже Каслман.

Консультація уролога Львів для цього залиште відповідну заявку на сайті компанії.