Біографічна довідка

Лікар-уролог Святослав Бойко

Основні напрями практичної роботи:

1. Сучасні методи діагностики та медикаментозного, фізіотерапевтичного й малоінвазивного лікування урологічних і андрологічних захворювань.

2. Експертно-консультативна допомога урологічним хворим.

3. Використання методик ударно-хвильової терапії, лазеро-магніто-вібротерапії у комплексному лікуванні хвороби Пейроні, еректильної дисфункції, хронічного простатиту та синдрому хронічного тазового болю.

Вища освіта та стажування

1992-1998 рр. — навчання у Львівському державному медичному університеті ім. Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа».

3 1998 по 2000 рр. — навчання в інтернатурі за спеціальністю «Урологія» на кафедрі урології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, заочний цикл — у відділенні урології Трускавецької міської лікарні.

2001 р. — спеціалізація за спеціальністю «Фізіотерапія-курортологія» на кафедрі курортології ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького.

2002 р. — курси спеціалізації з електропунктури, м. Київ, «Медінтех».

2008 р. — курс «Альтернативна медицина», м. Київ, «Алтімед».

2016 р. — спеціалізація з УЗД.

2019 р. —  курс-майстер-клас Євгенія Лєшунова «Школа андрології» (практичне застосування методик PRP, PPP).

Постійний учасник професійних урологічних форумів і дистанційних конференцій інших країн. Активно стежить за новинами медицини світу.

Бере участь у різноманітних з’їздах, симпозіумах в Україні та за кордоном.

Участь в асоціаціях

The member of Ukrainian Association of Urology

The member of Russian Association of Urology

Досвід

З 2001 по 2014 рр. працював лікарем урологом у м. Трускавці, санаторії СБ України, досвід лікування хронічних захворювань сечовивідної та чоловічої статевої систем.

У 2001-2011 рр. — лікар-фізіотерапевт (за сумісництвом) в санаторії «Трускавець», медичному центрі «Ріксос-Прикарпаття», санаторії «Женева». Вивчав вплив курортних факторів (мінеральних вод «Нафтуся», «Марія» та ін.) і преформованих фізичних чинників.

Визначення показань та протипоказань до фізіотерапії

(лазеротерапія, КВЧ, СМС, СМХ, УХТ, гіпербарична оксигенація) на організм хворих із хронічними урологічними захворюваннями (сечокам’яна хвороба, подагра, діабетична нефорпатія, цистит, простатит, пієлонефрит).

2014-2015 рр. — робота за контрактом лікарем-урологом у Лівії, займався проблемами чоловічого безпліддя та статевої дисфункції, нейрогенними захворюваннями сечового міхура у жінок і дітей (нетримання сечі, гіперактивність сечового міхура, енурез та ін.).

2016-2018 рр. — робота лікарем урологом-консультантом в Медичному центрі Святої Параскеви.

З 2018 р. — Центр літотрипсії — лікар-уролог, андролог, лікування чоловічого безпліддя, запальних захворювань чоловічої та жіночої сечовивідної систем, еректильної дисфункції, хвороби Пейроні, синдрому хронічного тазового болю, хронічного калькульозного простатиту УХТ (ударно-хвильовою терапією), медикаментозними, фізіотерапевтичними методами.