Отзывы пациентов

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Гость 08 апреля 2022 в 16:59 Рекомендую
 
Достоинства: Гарний лікар
Недостатки: Немає
Комментарий: Святослав Ігорович дуже гарний лікар. Швидко та кваліфоковано призначив лікування, завдяки чому вже за кілька днів я почувала себе здоровою, а ще через кілька і справді видужала! Всім рекомендую цього спеціаліста.
0
 
Гость 25 марта 2022 в 20:45 Рекомендую
 
Достоинства: Спеціаліст своєї справи
Недостатки: Немає
Комментарий: Святослав Ігорович допоміг мені вилікувати проблеми статевого характеру. Мені зробили всі потрібні аналіз і лікар прописав лікування. Тепер в мене в ліжку все окей) Я радий, що звернувся саме до Святослава Ігоровича. всім рекомендую.
0
 
Ольга 28 декабря 2021 в 18:20 Рекомендую
 
Достоинства: Завдяки цьому лікарю я змогла здолати хворобу сечовивідної системи. Це спеціаліст, який допоміг мені відчути себе здоровою людиною.
Комментарий: Дякую щиро Бойку Святославу Ігоровичу!
0
 
Гость 03 ноября 2021 в 15:07 Рекомендую
 
Комментарий: Дякую Святославу Ігоровичу за хорошу працю. Мала проблеми з сечовивідною системою, зверталася до багатьох спеціалістів але саме Бойко Святослав Ігорович допоміг мені. Обов'язково буду всім розповідати про професіонала своєї справи.
0
 
Саша 02 августа 2021 в 19:46 Рекомендую
 
Достоинства: Бойко Святослав Ігорович допоміг мені здолати проблеми чоловічого характеру. Цей лікар має золоті руки і допомагає людям вічувати себе комфортно та жити звичайним життям. Клініка має європейське обладанання, що дає змогу побачити проблеми вже на ранніх стадіях. Буду всім рекомендувати Святослава Ігоровича, як одного з найкращих спеціалістів.
Комментарий: Лікар дійсно спеціаліст своєї справи.
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Контакты

Врач уролог-андролог Бойко Святослав Игоревич
(основной офис)

Украина, Львовская, Львів, Некрасова, дом 4
  • +38 (066) 775 25 XX

Статьи компании

Деформация полового члена (болезнь Пейрони)

26 апреля 2020 в 14:02
 

Эректильная деформация полового члена Многие мужчины не уделяют должного внимания своему здоровью и это ни для кого не секрет! Секретом мужчины считают болезненность полового члена во время эрекции и полового акта !!! Это…

 
 

Интересное и новое о витамине Д

30 ноября 2019 в 14:04
 

Витамин D - НЕ витамин в классическом понимании. Он изначально биологически инертен и должен пройти два процесса гидроксилирования для преобразования в метаболически активную форму, причем этот процесс и биологическое действие…

 
 
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create